כל היקבים

כל היקבים בישראל, במקום אחד

ברוכים הבאים לרשימת כל היקבים בישראל. כאן ניתן למצוא, על מפה או ברשימה (בהמשך העמוד) את כל היקבים שיש במדינת ישראל לפי: מיקום גאוגרפי, מאפיינים מיוחדים (שעות פעילות בשבתות, כשרות, התאמה לאירועים), המלצות, ביקורות ועוד.

אנחנו מזמינים אתכם להתרשם ולנסות למצוא את היקב הבא שיככב בטיול שלכם. בנוסף, נשמח מאד אם תוכלו לכתוב ביקורת על היקב בו ביליתם וזאת על מנת שגם אחרים יוכלו ללמוד מהניסיון שלכם.

אנו מאחלים לכם הנאה ענקית בטיול הבא שלכם ליקב שאותו תבחרו, צוות האתר.

יקב יערה

דירוג לפי 10 ביקורות:
4.7/5
כרמי יוסף

מתאים לאירועים

יקב יערה בכרמי יוסף הוא יקב בוטיק קטן שהוקם ומנוהל על ידי הדר ושמוליק עובדיה. שמוליק, היינן חיפש עיסוק לנשמה והגיע לקורס ייצור יין לחובבים, מכאן המשיך ללימודי ייננות מורחבים. יקב יערה מייצר יינות אדומים בלבד מזנים שונים כמו מלבק, שיראז, קברנה סוביניון ובלנדים שונים בתסיסה משותפת.

יקב ויתקין

דירוג לפי 1 ביקורות:
5.0/5
כפר ויתקין

מתאים לאירועים

יקב מומלץ

פתוח בשבת

יקב ויתקין הינו יקב בוטיק משפחתי הנחשב לחלוץ הייננות הים תיכונית בתעשיית היין הישראלית, בזכות התמחותו בייצור יין מקורי מזנים שטרם מימשו את פוטנציאל עצמם. כך תגלו יינות מזנים ותיקים ונשכחים, זנים חדשים וייחודיים ומגוון בלנדים לא שגרתיים.

יקב קדמא

דירוג לפי 1 ביקורות:
5.0/5
כפר אוריה

מתאים לאירועים

פתוח בשבת

היקב הוקם בעקבות מחקר מקיף שנעשה באתרים בעולם, בשיתוף פעולה עם פרופ’ עמוס הדס (מחבר הספר הגפן והיין בארכיאולוגיה של ארץ ישראל), ובייעוצו של ד’ר ארקדי פפיקיאן, מבכירי הייננים בארץ.

יקב אולו

דירוג לפי 1 ביקורות:
5.0/5
גבעת ישעיהו

מתאים לאירועים

יקב מומלץ

פתוח בשבת

יקב אולו , עבורנו, הוא קודם כל חלום שהתגשם. יקב אולו הוא יקב בוטיק מקומי, המייצר את היינות שלו מכרמי האזור, בשיטות ייצור הנשענות על תרבות היין הישראלית המתחדשת, לצד מסורות וותיקות ממחוזות היין של העולם: צרפת, טוסקנה וספרד.

יקב היוגב 8

דירוג לפי 2 ביקורות:
4.5/5

יקב מומלץ

פתוח בשבת

יקב היוגב 8 הינו יקב בוטיק הנמצא במושב היוגב שבעמק יזרעאל. סיפורו של יקב היוגב 8 מתחיל כמה דורות לאחור ,ומשקף את חיבור המשפחה לאדמה ולחקלאות כשמו של היקב.

יקב מורד

דירוג לפי 2 ביקורות:
4.6/5
יוקנעם עילית

יקב מומלץ

יקב מורד, הינו יקב בוטיק המתמחה בייצור ליקרים ושיכרים משלל פירות ירקות ותבליני ארץ ישראל. היקב ממוקם בצפון הארץ. למרגלות הרי הכרמל ביקנעם, הופך הפרי, שנאסף מהטבע ליינות (שיכרים) ולליקרים מהטובים ביותר בעולם. ביקב מורד משתמשים בפירות, עשבי תבלין ואפילו ירקות בכדי לייצר יינות אקזוטיים בקשת רחבה של טעמים – מפרי הפסיפלורה ועד לרימון.

יקב מדבר

דירוג לפי 2 ביקורות:
4.6/5

יקב מומלץ

יינות לבנים ואדומים במהדורות מוגבלות מענבי כרמים במדבר, בעיקר באזור מצפה רמון, בגובה 800 מ' מעל לפני הים. היין שלנו איכותי, נגיש וטעים לשתייה.

יקב כרם מוסקט

דירוג לפי 2 ביקורות:
4.6/5

יקב מומלץ

פתוח בשבת

כרם המוסקט שעל שמו היקב נמצא במשק של משה פארן במושב מישר, משה – חקלאי ואיש הייטק חבר לנתן ליפשיץ, יוצר סרטים ויינן וביחד הקימו יקב בוטיק קטן. היקב מייצר יינות בלנד מורכבים בעיקר כי עבור היוצרים מכרם מוסקט היין הוא שפה.

יקב גלאי

דירוג לפי 2 ביקורות:
4.6/5
ניר עקיבא

יקב מומלץ

פתוח בשבת

יקב גלאי GALAI נוסד בשנת 2002 ע”י סיגלית ואסף גלאי, חלוצים בתחום גידול ענבי-איכות ליין בנגב הצפון-מערבי, בעידן היין שהחל להתפתח אז בארץ. ב-1996 נרכשה נחלה (יחידת משק) מוזנחת ומלאת קוצים, שאיש לא התגורר בה כבר שבע שנים. בעמל רב, בנחישות ועם הרבה סבלנות המשק החל לפרוח ולשגשג.

יקב אופיר

דירוג לפי 2 ביקורות:
4.6/5
אבן יהודה

ברחוב קטן במושבה אבן יהודה ישנו יקב משפחתי. גיל מייצר שם יין שאוהב אנשים ואנשים אוהבים אותו. ביקב מייצרים כ- 2000 בקבוקים בשנה.

יקב דרימיה

דירוג לפי 2 ביקורות:
4.8/5

יקב מומלץ

דרימיה הוא סיפור של מפגשים- הר ומדבר, אדם ואדמה, קרקע ושמיים. היקב משלב בין מורשת חקלאית, בת שלושה דורות, לצד חשיבה יצירתית וגישה חדשנית, יקב דרימיה הוא הגשמת חלומם של בני הזוג אלעד ונאוה מובשוביץ.

יקב רימון

דירוג לפי 2 ביקורות:
4.6/5
פארק תעשייה דלתון

יקב מומלץ

יקב רימון הוא יקב ישראלי המתמחה בייצור יינות מרימונים. יקב רימון נוסד בשנת 2002 בפארק תעשיות רמת דלתון. בשנת 2004 החל בייצור מסחרי של יין רימונים בהיקף קטן של כמה מאות בקבוקים. בהדרגה הגדיל היקב את כמויות הייצור. מוצרי היקב משווקים בישראל, ארצות הברית, יפן, קנדה וסין.

טוען...